ARMY CAMP 2017

 

K 20. 7. 2017 byl uzavzřen on-line příjem přihlášek. V případě Vašeho zájmu, prosím, volejte na telefonní číslo: 604 124 106

 

Jedinečný dětský letní tábor s vojenskou a brannou tématikou probíhá pro velký úspěch znovu i v roce 2017 v přímo v kulisách králické pevnostní oblasti, v těsné blízkosti Vojenského muzea Králíky a pěchotního srubu KS-14.

Tábor je určen pro všechny příznivce, kluky i holky, které přitahuje vše, co se týká vojenství a akčního pobytu v přírodě.
Pro každého účastníka Army campu máme připravený týden plný zábavy, adrenalinu a dobrodružství ve společnosti aktivních i budoucích profesionálních vojáků, členů vojenských historických klubů, paintballových specialistů a samozřejmě zkušených a přátelských instruktorů a vedoucích.

Abychom byli schopni uspokojit stále větší poptávku ze strany spokojených dětí i rodičů, nabízíme vám možnost vybrat si pro nastávající období letních prázdnin ze dvou termínů. Rezervaci pobytu přesto doporučujeme uskutečnit co nejdříve. V květnu loňského roku již bylo možné zařadit případné zájemce pouze na seznam náhradníků. 

 

1) ARMY CAMP Králíky 2017

  • Je určen pro chlapce a dívky ve věku 7 - 12 let
  • Termín:  5. - 12. 8. 2017 (8 dní)
  • Cena: 3.790,- Kč
  • Sleva 10%: 3.411,- Kč sourozenci, kamarádi/ky, odeslaná přihláška a platba do 30. 6. 2017
  • V ceně je započteno: strava 5 x denně, pitný režim, ubytování, vstupy do muzeí, na koupaliště, adrenalinové zážitky, lanové centrum, výlety, paintballové mise, úrazové pojištění atd...

 

2) ARMY CAMP CIHELNA 2017: 

  • Je určen pro chlapce a dívky ve věku 10 - 16 let
  • Termín:  12. - 19. 8. 2017 (8 dní)
  • Cena: 4.590,- Kč
  • Sleva 10%: 4.131,- Kč sourozenci, kamarádi/ky, odeslaná přihláška a platba do 30. 6. 2017
  • V ceně je započtena 5 x denně strava, pitný režim, ubytování, vstupy do muzeí, na koupaliště, adrenalinové zážitky, lanové centrum, paintballové mise, výlety, Akce Cihelna Králíky 2017, úrazové pojištění atd...

Vojenství a obrana - historie a současnost:

Vojenské objekty, technika, vybavení, výstroj v historickém a současném provedení přímo u nosu. Tohle všechno uvidíš na vlastní oči a dokonce si můžeš i osahat.

2 

 ks14

Pohyb, akce, adrenalin:

Tábor, kde pohyb, dobrodružství, napětí, překonávání sebe sama a sdílení zážitků s kamarády není prázdným pojmem. 

alt=""  

  

Kurzy a dovednosti:

Naučte se něčemu novému. Zdokonalte se v něčem, co již umíte. Umění přežití začíná u našeho táborového ohně. Ukažte všem ostatním, že na to také máte.

 

  

Zábava a volný čas: 

Co by to bylo za tábor bez dovádění ve vodě, spousty her, soutěží, nočních dobrodružství a společné zábavy.

 

  

Výlety a hry:

Čekají nás zajímavé výlety a spoustu her...

 

 

Oddíly a kamarádi:

Všichni táhneme za jeden provaz, jsme totiž opravdoví kamarádi.

 

Akce Cihelna Králíky:

Dostaneš se i do veřejnosti nepřístupných prostor, kam mohou pouze skuteční vojáci. Prohlédneš si jejich stanové městečko a ředitel Krajského vojenského velitelství v Pardubicích, plukovník generálního štábu armády ČR - Ing. František Hlaváček, který řídí celou vojenskou přehlídkovou akci Cihelna 2017, má pro nás všechny z Army Campu připravenou poutavou přednášku a VIP přístup do těch nejlepších míst na Cihelně.

To vše také díky brigádnímu generálovi gšt. armády ČR Ing. Jaroslavu Linhartovi Ph.D., který je výborný koordinátor a má i se svými spolupracovníky pochopení pro děti a jejich zájem pro army.

 

  

Vážení rodiče, Vaše důvěra je pro nás nejdůležitější. Z tohoto důvodu  jsou veškeré podmínky, program a jiné důležité informace podrobně zpracovány. Denní režim je uveřejněn níže na našich stránkách. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat, jsme Vám rádi k dispozici.

Připravený program a aktivity budou realizovat lidé s bohatými pedagogickými zkušenostmi, certifikovaní instruktoři a studenti pedagogických i vojenských škol. Samozřejmostí je i trvalá přítomnost zdravotnického personálu a horské služby při aktivitách na Dolní Moravě.

Taktéž bychom rádi uvedli, že pořádáme v rámci našich časových možností i jiné dětské akce a aktivity, které si můžete prohlédnout v naší fotogalerii.

Město Králíky leží v kladské kotlině pod krásnou Národní přírodní rezervací Králický Sněžník a nabízí mnoho příležitostí pro trávení aktivní dovolené. Naleznete zde také mnoho přírodních a historických zajímavostí, které vytváří skvělou kulisu pro realizaci volnočasových programů. 

Areál vojenského muzea a pěchotního srubu KS-14 Králíky poskytují potřebné zázemí pro pobyty dětí a odpovídájí našim nárokům na bezpečnost, kvalitu stravování a čistotu.

Stravu zajišťujeme ve spolupráci s dodavateli, kde klademe důraz na vyvážený jídelníček s dostatkem bílkovin, zeleniny a ovoce. Součástí jídelníčku je i vepřové maso.

Program army campu zahrnuje návštěvy muzeí, kulturních památek (kostel, klášter), přednášky vojenského personálu, kdy bude neznalost češtiny omezujícím faktorem. 

Denní režim:

DOPOLEDNÍ PROGRAM AKTIVITA
8:00 hod. Budíček
8:00 - 8:15 hod. Ranní cvičení
8:15 - 8:30 hod. Hygiena, kontrola zdravotního stavu*
8:30 - 9:00 hod. Snídaně 
9:00 - 12:00 hod. Dopolední blok aktivit
12:00 - 13:00 hod. Oběd
13:00 - 14:00 hod. Polední klid*
ODPOLEDNÍ PROGRAM  
14:00 - 16:00 hod. Odpolední blok aktivit - 1. část
16:00 - 16:30 hod. Svačina + pitný režim
16:30 - 18:00 hod Odpolední blok aktivit - 2. část
18:00 - 19:00 hod. Osobní volno *
19:00 - 19:30 hod. Večeře
VEČERNÍ PROGRAM  
19:30 - 21:30 hod. Večerní program
21:30 - 22:00 hod. Hygiena, kontrola zdravotního stavu*
22:00 hod. Večerka

  VYSVĚTLIVKY:

* Hygiena, kontrola zdravotního stavu - asistence během hygieny u malých dětí, kontrola dodržování hygienických návyků u starších dětí. S ohledem na pobyt v přírodě pravidelná kontrola a evidence napadení klíšťaty. Kontrola aktuálního zdravotního stavu.

* Polední klid - prostor pro osobní volno a odpočinek účastníků pobytu.

* Osobní volno - viz. výše

Nezapomeňte se podívat do naší fotogalerie, kde uvidíte ochutnávku toho, co jsme na Army Campu 2015  a Army Campu Cihelna 2016 zažili, případně mrkněte na náš FaceBook.

V případě zájmu vyplňte, prosím, přihlášku. Před dokončením závazné registrace se, prosím, seznamte s Všeobecnými podmínkami.

Odesláním formuláře vyjadřujete svojí svobodou vůli a souhlas s účastí Vašeho dítěte na letním táboře.

Po zaslání podkladů Vám rádi vystavíme fakturu pro vašeho zaměstnavatele (fondy FKSP, různé benefity).

Spolupracujeme s Benefity.cz.

Kontaktujte svoji zdravotní pojišťovnu a informujte se o možnosti získání přispěvku na zotavovací akci. Případné potvrzení obratem vystavíme.

Je něco, na co byste se chtěli zeptat hned ? Volejte 604 124 106.

© MOJA Pro s.r.o., 2015-2017