ARMY CAMP 2016

 

Nejúspěšnější tábor loňského roku, který o letošních letních prázdninách proběhne v exluzivním okolí vojenského muzea, pěchotního srubu K-S 14 a přímo u vyhlášené vojensko-historické akce Cihelna 2016 v Králíkách.

Pokud patříš mezi příznivce všeho, co se týká armádní výzbroje a výstroje, obdivuješ vojenskou techniku a zajímá Tě historie i současnost vojenství, máme pro Tebe připravený neopakovatelný týden přímo na naší army základně.

 

  

Každý den se můžeš těšit na atraktivní program plný pohybu, plnění misí, získávání nových dovedností a překonávání sebe sama ve společnosti nových kamarádů a kamarádek. Po celou dobu budeš mít přímo u nosu vojenskou techniku a opevnění nejen z druhé světové války, ale v rámci akce CIHELNA 2016 si budeš moci na vlastní oči prohlédnout a na vlastní kůži osahat nejmodernější výzbroj Armády ČR.

Dostaneš se i do veřejnosti nepřístupných prostor, kam mohou pouze skuteční vojáci. Prohlédneš si jejich stanové městečko a ředitel Krajského vojenského velitelství v Pardubicích, plukovník generálního štábu armády ČR - Ing. František Hlaváček, který řídí celou vojenskou přehlídkovou akci Cihelna 2016, má pro nás všechny z Army Campu připravenou poutavou přednášku o okolním opevnění.

To vše díky brigádnímu generálovi gšt. armády ČR Ing. Jaroslavu Linhartovi Ph.D., který je výborný koordinátor a má i se svými spolupracovníky pochopení pro děti a jejich zájem pro army.

Podívej se do naší fotogalerie, kde uvidíš ochutnávku toho, co jsme na Army Campu 2015 zažili, případně mrkni na náš FaceBook.

Těšíme se na Tebe i Tvé kamarády.

 

ARMY CAMP 2016 je určen pro všechny od 6 let, kteří hledají dobrodružství, akci, adrenalin, přátele a rádi překonávají sami sebe.

 • Termín:  14. - 20. 8. 2016 (7 dní)
 • Cena: 4.390,- Kč
 • Sleva 10%: 3.951,- Kč sourozenci, kamarádi/ky, odeslaná přihláška a platba do 30. 6. 2016
 • V ceně již jsou započteny vstupy do muzeí, na koupaliště, akci Cihelna Králíky, paintball atd...

 

 

 

 

 ARMY CAMP - PROGRAM A AKTIVITY
POHYBOVÉ AKTIVITY 
 • cvičení
 • individuální i skupinové hry 
 • turnaje
 • základy sebeobrany
 • výlety, expedice
 • koupání
ADRENALINOVÉ ZÁŽITKY
 • paintball
 • mise a kampaně
 • noční hry
 • hlídkování
DALŠÍ AKTIVITY
 • návštěva vojenského muzea
 • historie opevnění
 • vojenská technika a zbraně
 • akce Cihelna Králíky 2016
POBYT V PŘÍRODĚ
 • orientace v přírodě
 • ochrana přírody
 • táboření
 • kurz přežití

 

  

    

Vážení rodiče, Vaše důvěra je pro nás nejdůležitější. Z tohoto důvodu  jsou veškeré podmínky, program a jiné důležité informace podrobně zpracovány a uveřejněny níže na našich stránkách. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Připravený program a aktivity budou realizovat lidé s bohatými pedagogickými zkušenostmi, certifikovaní instruktoři a studenti pedagogických fakult a středních škol. Samozřejmostí je i trvalá přítomnost zdravotnického personálu a horské služby při aktivitách na Dolní Moravě.

Taktéž bychom rádi uvedli, že se jedná o dětský letní tábor se zaměřením na army, kde se nám naše armáda pokusila vyjít vstříc. Skutečně se nejedná se o žádný "fanatismus" do vojenství. Jsme také rodiče a máme zdravý rozum :). Pořádáme i jiné dětské akce, které si můžete prohlédnout v naši fotogalerii.

Město Králíky leží v kladské kotlině pod krásnou Národní přírodní rezervací Králický Sněžník a nabízí mnoho příležitostí pro trávení aktivní dovolené. Naleznete zde také mnoho přírodních a historických zajímavostí, které vytváří skvělou kulisu pro realizaci volnočasových programů. 

Areál vojenského muzea a pěchotního srubu K-S 14 Králíky poskytují nezbytné zázemí pro pobyty dětí předškolního a školního věku a odpovídájí našim nárokům na bezpečnost, kvalitu stravování a čistotu.

Ubytovací kapacita, která je součástí našeho Army Campu, disponuje společenskou místností a příslušenstvím, tedy nám umožňují obratem reagovat na vrtochy počasí, aniž by tím byl ohrožen samotný program pobytů.

V rámci Army Campu budeme program realizovat ve třech velkých vojenských stanech, kde bude naše ARMY základna, která se bude skládat ze spací a odpočinkové zóny, společenské části a stravovacího sektoru. Vše pouze 100m od stanového městečka Armády ČR.

 

Denní režim:

DOPOLEDNÍ PROGRAM AKTIVITA
8:00 hod. Budíček
8:00 - 8:15 hod. Ranní cvičení
8:15 - 8:30 hod. Hygiena, kontrola zdravotního stavu*
8:30 - 9:00 hod. Snídaně 
9:00 - 12:00 hod. Dopolední blok aktivit
12:00 - 13:00 hod. Oběd
13:00 - 14:00 hod. Polední klid*
ODPOLEDNÍ PROGRAM  
14:00 - 16:00 hod. Odpolední blok aktivit - 1. část
16:00 - 16:30 hod. Svačina + pitný režim
16:30 - 18:00 hod Odpolední blok aktivit - 2. část
18:00 - 19:00 hod. Osobní volno *
19:00 - 19:30 hod. Večeře
VEČERNÍ PROGRAM  
19:30 - 21:30 hod. Večerní program
21:30 - 22:00 hod. Hygiena, kontrola zdravotního stavu*
22:00 hod. Večerka

 VYSVĚTLIVKY:

* Hygiena, kontrola zdravotního stavu - asistence během hygieny u malých dětí, kontrola dodržování hygienických návyků u starších dětí. S ohledem na pobyt v přírodě pravidelná kontrola a evidence napadení klíšťaty. Kontrola aktuálního zdravotního stavu.

* Polední klid - prostor pro osobní volno a odpočinek účastníků pobytu. Klidový režim s možností využití herny. Dozor zajištěn.

* Osobní volno - viz. výše

V případě zájmu vyplňte, prosím, přihlášku. Před dokončením závazné registrace se, prosím, seznamte s Všeobecnými podmínkami.

Odesláním formuláře vyjadřujete svojí svobodou vůli a souhlas s účastí Vašeho dítěte na letním táboře.

Počet volných míst je omezen.

Po zaslání podkladů Vám rádi vystavíme fakturu pro vašeho zaměstnavatele. (fondy FKSP, různé benefity).

Spolupracujeme s Benefity.cz.

Kontaktujte svoji zdravotní pojišťovnu a informujte se o možnosti získání přispěvku na zotavovací akci. Případné potvrzení obratem vystavíme.

Je něco, na co byste se chtěli zeptat hned ? Volejte 604 861 158.

© MOJA, 2015-2016